خبرها

بهمن 12

ابعاد حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو، ریزش ساختمان، شهادت جمعی از آتش نشانان و شهروندان، از دست رفتن مال و اموال کسبه، بیکار شدن جمعی از کارگران و فروشندگان این مرکز تجاری نقش و اهمیت بیمه را در زندگی روزمره مردم دوچندان می کند.

طبق گزارش های دریافتی، با توجه به این امر که آتش نشانان مشمول بیمه مسئولیت سازمان آتش نشانی هستند، بدیهی است که به میزان بیمه عمر و بیمـه حوادث آن ها غرامت فوت به خانواده هر یک از آتش نشانان شهید پرداخت خواهد شد، ولی با خبـر شدیم تعدادی از این انسان های فداکار و دوراندیش علاوه بر بیمه فوق پوشش بیمه عمر و تأمین آتیه را نیز برای تأمین آینده و امنیت عزیزانشان خریداری کرده بودند.

اطلاعات تأیید شده نشان می دهد حدود ۱۰۷۶ نفر از آتش نشان فداکار در سراسر کشور تحت پوشش بیمه عمر و تأمین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد قرار دارند. این پوشش بیمه برای آتش نشانان فداکار با مزایای خاصی صادر می شود که آن ها می توانند بعد از پایان مدت بیمه نامه از مزایای آن در دوره حیات خود بهره مند شوند و در صورتی که در طول مدت این بیمه نامه حادثه ای  به هر علت برای آن ها رخ دهد، خود و خانواده های این عزیزان می توانند از مزایای این بیمه نامه بهره مند شوند.

بر اساس این گزارش شرکت بیمه پاسارگاد، شهادت آتش نشانان فداکار و از جان گذشته در حادثه ساختمان پلاسکو را تسلیت عرض نموده و نیز ضمن ابراز همدردی با خانواده های محترم این عزیزان ابراز می دارد ، یکی دیگر از ابعاد مهم حادثه تلخ پلاسکو، موضوع پوشش بیمه آتش نشانان فداکار است. هرچند هیچ امر مادی نمی تواند جبران کننده جانفشانی و تلاش های این عزیزان برای نجات جان شهروندان و اموال آن ها باشد اما خوشبختانه آتش نشانان با تدبیر خود از پوشش بیمه عمر و تأمین آتیه نیز برخوردار بوده اند که قطعاً بخشی از مشکلات خانواده های ایشان را حل خواهد کرد.

دو روایت از زندگی آتش نشانان فداکار نشان می دهد که آن ها زندگی را در نجات جان دیگران می بینند و این عشق از روز ازل در کالبد آن ها دمیده شده است. در روز ۲۵ تيرماه سال جاری، با اعلام خبر آتش سوزي در يک ساختمان مسکوني و اعزام نیروهای آتش نشانی و اطفاء حریق ساختمان متوجه شدند که پيرزن معلولي در زيرزمين ساختمان گرفتار شده و بايد هر چه سريع تر براي نجات او اقدام شود. در این اقدام «علي قانع» آتش نشان فداکاري که جان خود را براي نجات جان هموطنش در طبق اخلاص گذاشت. بیمه پاسارگاد با دلجویی از همسر و دو فرزند ایشان به عنوان ذینفعان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه این آتش نشان فداکار، مبلغ خسارت این بیمه را به آن ها تقدیم کرد.

اما روایت دیگر مربوط به فرمانده جوان، آتش‌نشان «امید عباسی» است که در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ به همراه دیگر همرزمانش به محل آتش سوزی واحد مسکونی در طبقه دهم یک ساختمان اعزام شده بودند ، به علت دود گرفتگی شدید و گذاشتن ماسک تنفسی خود بر دهان دختر بچه ۷ ساله که در دود و آتش گرفتار شده بود دچار مرگ مغزی شد و اعضای بدنش به ۳ بیمار جان دوباره بخشید، نیز تحت پوشش بیمه عمر و تأمین و آتیه قرار داشت. غرامت بیمه عمر وحادثه تکمیلی و بیمه نامه عمر و تأمین آتیه ایشان نیز به همسر آتش نشان فداکار و دوراندیش طی مراسمی از سوی شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

گفتنی است، شرکت بیمه پاسارگاد با ذکر دو روایت از حوادث گذشته اعلام می دارد که در حال بررسی پرونده بیمه نامه عمر و تأمین آتیه آتش نشانان حادثه پلاسکو می باشد، تا مبلغ غرامت بیمه نامه عمر و تأمین آتیه آن ها در اسرع وقت به خانواده محترم شان تقدیم نماید.

بهمن 9

شرکت بیمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از تاریخ ۵ تا ۲۵ بهمن ماه تخفيف های ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.

براساس گزارش های دریافتی، به منظور ارايه خدمات گسترده و افزايش رضايتمندی ، خریداران بیمه نامه های بدنه اتومبیل و همچنین بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی می توانند از تخفیف های ویژه این شرکت برخوردار شوند.

کلیه هموطنان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دسترسی به نشانی شعبه ها و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد www.pasargadinsurance.ir مراجعه و یا تلفن گویای ۸۲۴۸۹ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

بهمن 5

در تازه ترین رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر ایران در سال ۱۳۹۴ اختصاص دارد، بیمه پاسارگاد در دهمین سال تولد خود با جهشی توانست جایگاه خود را در بین شرکت های برتر کشور ۳۰ پله بهبود بخشد.

بر اساس گزارش های دریافتی، شرکت بیمه پاسارگاد با ۳۰ پله ارتقاء، در نوزدهمین سال تدوین فهرست شرکت­ های برتر که توسط سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال ۱۳۹۴ شرکت­ های بزرگ ایران صورت گرفت ، رتبه ۱۰۲ را کسب نمود. این شركت از نظر میزان فروش/ درآمد با فروش ۹۷۴۲،۶ ميليارد ريالي، رتبه خود را از ۱۳۲ به ۱۰۲ ارتقاء داد.

سازمان مديريت صنعتي براي نوزدهمين سال متوالي ، فهرست شركت هاي برتر كشور را براساس سال مالي ۱۳۹۴ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی روز دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ اعلام كرد .

گفتنی است، بیمه پاسارگاد طی ۱۰ سال فعالیت با بهره مندی از شبکه گسترده فروش ، کارشناسان متخصص و آزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۷۶ شعبه ، ۲۱۸۰ نمایندگی فعال و ۸۴۲۶ نماینده فروش بیمه عمر و تأمین آتیه ، توانسته است به این مهم دست یابد.

بهمن 2

شرکت بیمه پاسارگاد با عرض تسلیت شهادت آتش نشانان فداکار و از جان گذشته و تعدادی از هموطنان عزیزمان در حادثه ساختمان پلاسکو و نیز ضمن ابراز همدردی با خانواده های محترم ایشان، از خداوند متعال برای درگذشتگان طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می نماید.

گفتنی است این شرکت ضمن ابراز تأسف از وقوع حادثه دلخراش آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو، بدینوسیله آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به بیمه گذاران محترمی که در این حادثه دچار خسارت شده اند را اعلام می دارد.

همچنین کارشناسان شرکت بیمه پاسارگاد، در حال ارزیابی خسارت های گزارش شده تا این لحظه و دلجویی از بیمه شدگان واحد های خسارت دیده می باشند.

لذا این بیمه گذاران می توانند با دردست داشتن بیمه نامه خود جهت تشکیل پرونده و دریافت خسارت به ساختمان معاونت فنی در بیمه اموال و مسئولیت واقع در میـدان فاطمی- خیابان شهیـد گمنـام- میـدان گلها- خیابان مرداد- نبش کوچه ثروتی شرقی تلفن: ۴۳۴۸۳۰۰۰ مراجعه نمایند.

دی 13

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بیمه پاسارگاد با حضور بیش از ۷۸/ ۹۷ درصد سهامداران روز سه شنبه، هفتم دی ماه در دانشگاه خاتم برگزار شد و دستور جلسه این مجمع به رأی سهامداران گذاشته شد.

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه پاسارگاد به ریاست آقای علی اکبر امین تفرشی برگزار شد و آقایان سید محمد آسوده و عباس کفافی به عنوان ناظر و آقای پیروز باستانی عضو هیأت مدیره در جایگاه منشی جلسه ، او را در برگزاری مجمع همراهی کردند.

گفتنی است در این جلسه آقای پیروز باستانی عضو هیأت مدیره شرکت، گزارشی در مورد فعالیت هیأت مدیره قبلی و عملکرد ایشان در کلیه زمینه ها از جمله آخرین وضعیت پرتفوی بیمه و رشد و توسعه فعالیت های شرکت را به مجمع عمومی ارائه نمود.

انتخاب اعضاء هیأت مدیره با در نظر گرفتن شرایط مندرج در تبصره های ۲ و ۴ ذیل ماده ۳۳ اساسنامه، دستور جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بود که بر این اساس بانک پاسارگاد (سهامی عام) و آقایان معصوم ضمیری، احمد شفیعی هنجنی، ابوالقاسم دباغ و پیروز باستانی به عنوان اعضای اصلی و شرکت تأمین آتیه سرمایه انسانی پاسارگاد (سهامی خاص) و شرکت تأمین مسکن گروه مالی پاسارگاد (سهامی خاص) به عنوان اعضای علی البدل هیأت مدیره برای مدت دو سال برگزیده شدند.

آذر 9

به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه پاسارگاد و بزرگداشت روز بیمه از تاریخ ۶ تا ۱۹ آذرماه، بیمه پاسارگاد تخفيف های ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.

بـراساس گزارش های دریافـتی، خریداران بیمه نامه های بدنه اتومبیل و همچنین آتش سوزی (واحد های مسکونی و غیرصنعتی) می توانند با مراجعه به شعبه ها و نمایندگی های بیمه پاسارگاد از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

کلیه هموطنان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به نشانی شعبه ها و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد www.pasargadinsurance.ir مراجعه و یا با تلفن گویای ۸۲۴۸۹ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

مهر 29

طبق ارزيابي بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران

بيمه پاسارگاد بار ديگر در بالاترين سطح توانگري مالي قرار گرفت

شرکت بيمه پاسارگاد براي چهارمين سال متوالي در سطح يک توانگري مالي قرار گرفت.  طبق ارزيابي صورت هاي مالي مصوب سال۱۳۹۴ توسط بيمه مرکزي جمهوري اسلامي ايران، شرکت بيمه پاسارگاد موفق به کسب سطح يک توانگري مالي مؤسسات بيمه با نسبت توانگري ۱۱۸ درصد شده است.

بر اساس گزارش هاي دريافتي، در متن نامه بيمه مرکزي آمده است: «در اجراي ماده ۶ آيين نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگري مالي مؤسسات بيمه (شماره ۶۹) و حسب بررسي و کنترل انجام شده، بر اساس آخرين صورت هاي مالي ، نسبت توانگري مالي آن شرکت براي سال مالي ۱۳۹۴ معادل ۱۱۸ درصد (سطح يک)، مورد تأييد بيمه مرکزي ج.ا.ا مي‌باشد».

يادآور مي‌شود نسبت توانگري مالي اين شرکت در سال ۱۳۹۳ برابر با ۱۱۵ درصد و اين نسبت براي سال ۱۳۹۲ معادل ۱۰۵ درصد تعيين شده است. سطوح توانگري بيمه پاسارگاد در چهار سال‌ اخير نشان مي‌دهد که اين شرکت‌ بيمه ، با داشتن توانگري ۱۱۸ درصد و در نظر گرفتن حاشيه ريسک بالا، توانسته‌ است همچنان توانگري مالي خود را در سطح مطلوب حفظ نمايند.

گفتني است شرکت بيمه پاسارگاد از ابتداي اجرايي شدن آيين نامه شماره ۶۹ شوراي عالي بيمه تا کنون، موفق به حفظ سطح يک توانگري مالي خود در صنعت بيمه شده و اين در حالي است بيمه پاسارگاد توانسـته است با مديريت صحيح منابع و برنامه هاي افزايش سرمايه شاخص توانگري مالي خود را رشد دهد. اين نسبت بيانگر ميزان توان مالي شرکت در قبال تعهدات خود است.

همچنين اين شرکت طي سال هاي فعاليت خود با تکيه بر فناوري اطلاعات، مديريت صحيح ريسک، توجه به اصول مشـتري مداري و نيز رعايت آيين نامه و مصـوبات شوراي عالي بيمه توانسته است به جايگاه مطلوبي در ميان شرکت هاي بيمه دست يابد. کسب اين تأييديه، موجب گسترش بازارهاي بيمه‌اي و در نهايت بسترهاي حضور در مناقصه‌هاي کلان بيمه‌اي و افزايش پرتفوي شرکت را فراهم مي‌کند. حفظ و افزايش نسبت توانگري شرکت براي حفاظت از منافع تمامي ذي‌نفعان و استفاده بهينه از سرمايه سهام‌داران امري ضروري و اجتناب‌ناپذير است.

مؤسسات بيمه جهت اجرا و ارائه محاسبات مذکور موظفند بر اساس ماده ۶ آيين نامه پس از محاسبه و تأييد آن در هيأت مديره همراه با اظهار نظر حسابرس با امضاي مديرعامل شرکت جهت تأييد به بيمه مرکزي ارسال نمايند و بيمه مرکزي نيز موظف است پس از بررسي مراتب تأييد توانگري را به مؤسسه بيمه اعلام کند.

بر اساس اين گزارش، مؤسساتي که داراي نسبت توانگري مالي برابر ۱۰۰ درصد و بيشتر هستند، در سطح يک، ‌مؤسساتي که داراي نسبت توانگري مالي بيش از ۷۰ و کمتر از ۱۰۰ درصد هستند، در سطح دو، مؤسساتي که داراي نسبت توانگري مالي بيش از ۵۰ و کمتر از ۷۰ درصد مي باشند، در سطح سه و مؤسسات گروه سطح چهار داراي نسبت توانگري مالي بيش از ۱۰ و کمتر از ۵۰ درصد مي باشند و در صورتي که نسبت توانگري مالي مؤسسه بيمه اي کمتر از ۱۰ باشد در سطح پنجم قرار مي‌گيرد .

مهر 17

در راستای سیاست های خدمت رسانی بهینه و به منظور رفاه حال همشهریان محترم تهرانی مدیریت بیمه های اتومبیل و کارشناسان ارزیاب خسارت های ثالث بدنی بیمه پاسارگاد در ساختمان گلها واقع در میدان فاطمی،خیابان شهید گمنام، میدان گلها، خیابان مرداد، نبش کوچه ثروتی شرقی مستقر شدند.

گفتنی است از این پس ، بیمه گذاران و زیان دیدگان گرامی به منظور تشکیل پرونده و دریافت خسارت ثالث بدنی (دیه) و حوادث راننده مسبب حادثه و بهره مندی از سایر خدمات بیمه پاسارگاد می توانند از طریق شماره تماس ۴۳۴۸۳۰۰۰ هماهنگی های لازم را با کارشناسان این مرکز انجام دهند.

همچنین کارشناسان شرکت بیمه پاسارگاد جهت ارزیابی و پرداخت خسارت های ثالث مالی و بدنه اتومبیل در شعبه های پونک، یادگار، ارمغان و تهرانپارس آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشند.

شعبه پونک: بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از تقاطع نیایش، ساختمان فدک، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد تلفن ۷-۴۴۸۳۹۲۴۳

شعبه یادگار : خیابان امام خمینی، بعد از تقاطع جیحون، جنب بانک رفاه کارگران، پلاک ۸۳۱ تلفن: ۶۶۳۷۹۳۸۵-۶۶۳۷۶۱۹۲

شعبه ارمغان: خیابان ولیعصر، بـالاتر از نیایش، بین خیابان سعیدی و ارمغان، پلاک ۲۵۹۳، طبقه دوم تـلفن: ۹۵- ۲۲۰۳۸۰۱۵

شعبه تهرانپارس: بزرگراه رسالت، بعد از چهارراه تیرانداز، نرسیده به ایستگاه متروی تهرانپارس، پلاک ۱۳۵ تلفن ۷۷۷۴۲۱۸۴

گفتنی است کلیه زیان دیدگان در بخش بیمه های اتومبیل (بدنه و ثالث)، به منظور بهره مندی از خدمات کارشناسی خسارت مالی در (محل حادثه) می توانند با شماره ۸۴۳۲۵-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از تسهیلات گشت سیار کارشناسی خسارت برخوردار شوند.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 39

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>
چهارشنبه, مرداد 24, 1397