صفحه نخست درباره ما گروه مالی پاسارگاد رتبه بندی اعتباری ایران


رتبه بندی اعتباری ایران

تاريخچه

شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران به شکل سهامی خاص بوده که با مساعدت وزارت امور اقتصادی و دارایی و مشارکت نهادهای پولی و سرمايه‌ای کشور تاسیس شده است. سهامداران شرکت متشکل از تمامی بانک های کشور، شرکت های بیمه و چند شرکت مالی دیگر می‌باشد. هدف اصلی شرکت، بهبود مدیریت ریسک سیستم اعتباری کشور از طریق خدمت رسانی به آنها می باشد. استفاده از خدمات شرکت موجب خواهد شد تا شرکت های اعطا کننده اعتبار از وضعيت کنونی و سابقه اعتباری مشتریان خود مطلع شده و آنها را قادر می سازد تا تصمیمات اعتباری خود را به صورت علمی، با ریسک کمتر و زمان سریع تری اتخاذ نمایند.در اين راستا شرکت مشاوره رتبه بندی ایران اقدام به جمع آوری، ترکیب و تلفیق اطلاعات اعتباری مشتریان بالقوه و بالفعل اعتبار نموده و امید دارد با همکاری و همیاری نهادهای اعطا کننده اعتبار در کشور که عمدتا از سهامداران شرکت هستند، بتواند با ارائه گزارشات اعتباری جامع مشتریان اعتبار، خدمتی شایسته به آنها ارائه دهد. ارائه اطلاعات اعتباری مشتریان موجب شفافیت عملکرد اعتباری آنها شده و باعث می‌شود تا پروسه اعطای اعتبار برای مشتریان خوش سابقه سهل تر و سريع تر پیش رود.از آنجا که اطلاعات اعتباری اشخاص در زمره اطلاعات محرمانه آنان بوده و حفظ و جلوگیری از استفاده سوء از این اطلاعات، از اولویت های بانک‌ها، شرکت و ساير نهادهای وابسته می باشد، دستورالعمل ها و آيين نامه های ويژه ای در خصوص حفظ اطلاعات محرمانه مشتريان تنظیم شده و تمامی نهادهایی که به نحوی با شرکت در ارتباط هستند از جمله نهادهایی که اطلاعات شرکت از آنها تامین می شوند، نهادهایی که از خدمات شرکت استفاده می کنند و هر نهاد دیگری که به نحوی با شرکت در ارتباط هستند ملزم به رعایت آنها بوده و قبول آنها شرط لازم برای آغاز هرگونه ارتباط با شرکت است.

اهداف و مامويتها

شرکت مأموریت دارد تا با ارائه اطلاعات پردازش‌شده بر توانایی مدیریت ریسک اعتباری اعضای خود بیفزاید. بنابراین شرکت خود را در برابر اعضایش متعهد می داند تا :

  • عملیات شرکت بی‌طرفانه، مستقل و قابل‌اعتماد باشد.
  • از صحت و سازگاری اطلاعات اطمینان حاصل نماید.
  • از اطلاعات خصوصی و امنیت اطلاعات مشتریان حفاظت نماید


هيات مديره شرکت


آقای دکتر محمد جلیلی مدیر عامل

آقای دکترپیمان نوری رئيس هيات مديره

آقای دکترفرشاد هیبتی نایب رئيس هيات مديره

آقای فرید ضیاءالملکی عضو هيات مديره

آقای عطا الله بابایی عضو هيات مديره

آقای فهیم هاشمی عضو هيات مديره


تماس :

تلفن :    ۵-۸۸۵۳۶۷۴۳

نمابر :    ۸۸۷۳۶۳۲۱

پست الکترونیک :    آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

نشانی :    خیابان شهید مطهری - خیابان کوه نور - کوچه دوم - پلاک ۲۲

یکشنبه, بهمن 03, 1395